Sık Sorulan Sorular

 

S.S.S

OnlineSertifika.com.tr, MYE Danışmanlık çatısı altındaki insan kaynakları profesyonelleri tarafından kurulmuş ve iş dünyasının gereklilikleri ile çalışanların gelişim yolculuğuna yıllarca eşlik ederek ihtiyaçlarını analiz etmiş, özellikle 2020 yılından sonra hızla dijitalleşen dünyaya uyarlayarak uzaktan eğitimler sağlayan bir platformdur.

Eğitimler sayfasında yer alan, kendinize ve işinize uygun bulduğunuz her eğitimi satın alarak eğitim alabilirsiniz.

Ödemeler visa ve mastercard uyumlu kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz.

İstediğiniz eğitimi Eğitimler sayfasından seçip, satın aldıktan sonra telefonunuza ya da eposta adresinize gelen bilgiler ile sisteme bağlanabilirsiniz. Satın aldığnız eğitimler genellikle 1 saat içerisinde aktif olmaktadır.

Katıldığınız her eğitim sonrası sertifikanız PDF formatında  hazırlanmaktadır.

Aldığınız eğitimler sonrası adınıza hazırlanan sertifikalar e-devletten sorgulanabilir, rektörlük onaylı üniversite sertifikalarıdır.

Ayrıca sürüş teknikleri üzerine alacağınız eğitimler sonrası üniversite sertifikanıza ek olarak İleri Sürüş Akademisi tarafından da sertifikalandırılacaksınız.

Eğitimlerimiz bireysel ya da kurumsal olarak alınabilir. Kurumsal müşterilerimiz için toplu alım söz konusu olduğundan özel teklif almaları tavsiye edilir. Referanslarımız sayfasından çalıştığımız kurumları görebilrsiniz.

Alacağınız sertifikalar e-devletten sorgulanabilir ve üniversite sertifikalarıdır. Yurt içi ve yurt dışında geçerlidir ve iş başvurularınızda kullanabilir, CV özgeçmişinizi zenginleştirebilirsiniz.

Aradığınız sorunun cevabını ve çözümünü burada bulamadıysanız DESTEK Talebi oluşturun. Telefon ile destek hizmeti verilmemektedir.