Hoşgeldin!

 

Hakkımızda

2020 yılında tüm dünyanın etkisi altına girdiği virüs salgını ve pandemi etkisiyle hızla dijitalleşen dünyada mesleki yeterlilikler, yetkinlikler ve kişisel gelişim alanında eğitimlerinde hızla dijitalleşmeye başlamasına sebep oldu. 

MYE Danışmanlık çatısı altında bizler İnsan Kaynakları profesyonelleri olarak herkesin kişisel gelişim & mesleki gelişimlerini sağlayarak, kariyer basamaklarını evinden, oturduğu yerden ve günümüzün en değerlisi “zamanı” etkili kullanarak tamamlaması gerektiğini düşünerek onlinesertifika.com.tr’yi kurduk.

Sektöründe lider kurumlarla işbirliği yaparak en değerli içeriklere ve etkili sertifikalara erişmenizi sağladığımız bu çatı altında sizler için her zaman daha iyisini amaçlıyoruz.

Neden Uzaktan Eğitim?

01

Hızla dijitalleşen dünyada eğitim alanındaki faaliyetlerinde büyük bir bölümü dijitale taşındı ve bu imkanlar daha çok bilgiye erişmemizi sağladı.

Misyonumuz

02

Hayatın her alanında, her ihtiyacınız olduğunda istediğiniz eğitime erişmeniz ve kariyer yolcuğunuzda size eşlik ederek başarıya erişmenizi sağlamak en önemli vizyonumuz.

Vizyonumuz

03

Her yere eğitim, her yerde eğitim anlayışımızla özgeçmişinizi zenginleştirerek kariyer basamaklarını hızlı atlamanızı amaçlıyoruz.

Referanslar
 

Bazı Kurumsal Referanslarımız

Katılımcılar ne diyor?

 

Geri Bildirim